Bobby Flay | Genocidal Organ Genocidal Organ (2017) Thriller, Science Fiction, AnimationDurch einen Atombombenangriff wurde die Stadt Sarajevo zerstört. Nicht nur das, auch das ganze Staatssystem änderte sich durch den Anschlag. Aus einer Demokratie wurde ein Überwachungsstaat. Ein Amerikaner gerät ins Visier eines Geheimdienstmitarbeiters, der ihn zum wahren Herzen der Finsternis führen soll: dem Genocidal Organ. | Woh Lamhe (2006) Hindi 720p WEB-DL AVC AC3 ESubs-Sun George (Requested)

The Royals - online seriál

The Royals | The Royals

Helena je královna. Taková, která se snaží ze všech sil, aby reputace její královské rodiny byla v očích veřejnosti co nejlepší. Nemá to však jednoduché, reportéři bulvárních plátků a mnozí další usilují o přesný opak. A členové královské rodiny královně s tváří Elizabeth Hurley s udržením dobré reputace moc nepomáhají. Sex, alkohol, drogy… To vše je širokou veřejností skloňováno v souvislosti s královskou rodinkou. Situace se však dostává do zcela jiné roviny v momentě, kdy královny nejstarší syn tragicky zahyne při letecké nehodě ve vrtulníku. (geklon)


U nás nájdete najnovšie online seriály s českým a slovenským dabingom alebo titulkami. Online seriál pripravený pre sledovanie online.

Série a epizódy